Çatılarda ısı yalıtımı için poliüretan sprey

Çatılarda ısı yalıtımı için poliüretan sprey

Binalardaki çatıların yalıtımı, ısı kaybının en deneyimli kişilerden biri olması nedeniyle ısıdan gelen soğuktan korunmaktadır. Doğrudan malzeme ve teknik önlem ile uygulanan izolasyon, ortalama% 50 oranında bir enerji tasarrufu sağlar.

Çatı Alt Köpüğü Yalıtımı

İklim koşulları ve kullanım koşullarına bağlı olarak, iklim koşulları ve kullanım koşulları açısından 6 cm’ye kadar olan beton, ahşap ve metal yüzeylerde beton poliüretan köpük uygulaması yapılabilir. Tüm katın tamamını örten poliüretan sprey uygulaması uygulanır. Açıklık bırakmadan. , Bardaklardaki ve diğer ısı transfer bölgelerindeki açıklıklar tamamen kapalı

Çatı İç Mekan Ahşap Tavan Poliüretan

Sprey Poliüretan Köpük Yalıtım çatışmalara karşı frekansta uygulanır. Açıklıklar, tahta ve kuzu gibi hassasiyeti gerektiren alanlara tamamen doldurulmuştur. Sprey Poliüretan doldurduktan sonra istenildiğinde açık bırakılabilir veya sıva metal kaplama malzemeleri ile kaplanabilir. Bu alanlar için en etkili ısı yalıtım uygulamasıdır.

Metal Çatı Spreyli Poliüretan İzolasyon

İkamet, işyeri, fabrika, kanatlı mantar çiftlikleri, hastaneler, okullar vb. Yerlerde şapka kutusu, oluklu mukavva, sandviç panel gibi detaylar aşağıda veya yukarıdan uygulanabilir. Sprey uygulandığında poliüretan köpük olabilir Sprey uygulandığında uygulanır. Uygulandığında püskürtme poliüretan köpüğünün güneş ışınlarına karşı korunması. Poliüretan boya veya su bazlı dış cephe boyası.

Tavan izolasyonsuz izolasyon uygulamaları için, genellikle tavan spreyli poliüretan köpük uygulaması, izolasyonun tercih edilen şeklidir. Mağarada sprey poliüretan köpük uygulaması için ters püskürtme amacı;

Kayış, taş, camyünü gibi tipik ısı yalıtım malzemeleri malzemeleri düzeltmek veya yapışmak, işçilik maliyetlerini artırmak, ısı köpükleri oluşturmak için kullanılırken sprey poliüretan olarak açık poliüretan olarak püskürtme başlığının tercih edilmesidir.

Sprey Poliüretan Köpük, aynı zamanda en küçük hava geçişlerini dahi ısı yalıtımı ile önleyebilen etkili bir dolgu malzemesidir. Dolum özelliği hava geçişlerini engeller,

– Isı tasarrufu sağlıyor

– Toz, sert çevreye girişi önleyerek.

– Gürültüyü azaltarak ses yalıtımı.

% 100 kuvvetle koruyucu bir koruyucu tabaka oluşturur.

Bir önceki yazımız olan Polyurea Kaplama başlıklı makalemizde poliürea sprey kaplama, polyurea izolasyon ve polyurea kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz